בני שר שלום עו"ד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דיני מקרקעין

 
ענף המקרקעין הוא אחד מעמודי התווך של הכלכלה המערבית, ומהווה גורם משמעותי בהנעה ובדחיפת הכלכלה בארץ ובעולם. ככזה, ההתעסקות בו היא מורכבת ביותר, בדגש על הפן המשפטי. לכן כאשר עושים עסקה במקרקעין קיימת חשיבות רבה לפנות לעורך דין בעל ניסיון, ידע והבנה מעמיקה בתחום הנדל"ן.

תפקידו של עורך דין לענייני מקרקעין הוא לסייע לכל אדם המתעניין בעסקה בתחום הנדל"ן: בין שמדובר ביזם משופשף, שמאחוריו אינספור עסקאות בשווי של עשרות ומאות מליוני שקלים, ובין שמדובר באדם שרוכש דירה לראשונה בחייו. כך או כך, מדובר בעסקאות יקרות ערך, ובעלות השלכות משמעותיות, בעיקר כלכליות, לכל מי שלוקח בהן חלק.

פזיזות, טעות או אי-ידיעה בקבלת החלטה טרם ביצוע העסקה, חוסר תשומת לב ל"אותיות הקטנות" שבחוזה, אי הכרת הגורמים הרלבנטיים, בדיקה לא מעמיקה וגורמים נוספים - כל אלה עלולים להשפיע באופן קריטי על חייהם של המשתתפים בעסקה.

במשרדו של עו"ד בני שר-שלום מעניקים את מלוא ההתייחסות ותשומת הלב לכל עסקה, ובוחנים אותה היטב, טרם החתימה. כמשרד ותיק ומנוסה, המלווה יזמים, חברות בנייה ואנשים פרטיים, בארץ ובחו"ל, יש לו את הידע והניסיון כדי לעזור לכם ולייצג אתכם בהצלחה. הצוות ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם וללוות אתכם לקראת אחת העסקאות המשמעותיות בחייכם.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה אנא צרו קשר עם המשרד.
 
מקרקעין ונדל"ן