בני שר שלום עו"ד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עורך דין בעסקה

 
קניית דירה נחשב לצעד כלכלי משמעותי, אשר הישראלי הממוצע עושה לפחות פעם אחת בחייו, ולכן במסגרת עסקאות נדל"ן אסור לוותר על שירותיו של עורך דין מקרקעין מקצועי, מנוסה ואמין.

עורך דין מומחה מטעמכם יבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות ויבחן בעיניים מקצועיות את כלל ההיבטים המשפטיים בקשר עם העסקה (סטאטוס רישום הזכויות בנכס, עיקולים, שעבודים, מידע תכנוני, היבטי מס, וכו').תפקידו הוא להבטיח אתכם ואת כספכם, ככל הניתן, בפני הסיכונים השונים הקשורים לעסקה. לכן, רצוי להיוועץ עם עורך דין מקרקעין מטעמכם כבר החל למן שלב המשא ומתן.

מאחר ועסקת מקרקעין כרוכה בסכומי כסף גבוהים, הרי שכל טעות קטנה מצדכם עשויה לעלות לכם ביוקר. חשוב מאוד להקפיד לשכור שירותיו של עורך דין קניית דירה מומחה, בעל ידע וניסיון ספציפי ומוכח בטיפול בעסקאות מקרקעין. כמו כן, מומלץ שלא להסתייע בשירותיו של עורך הדין של הצד השני, אלא לשכור שירותיו של עורך דין נפרד מטעמכם בלבד, כך תוכלו לדעת בביטחון, כי הינו מייצג אך ורק את האינטרסים שלכם במסגרת העסקה.

יצוין, כי תחום דיני מקרקעין הינו מורכב ויש לו היבטים רבים, כולל סוגיות מס סבוכות, המתעדכנים מעת לעת, ולכן לניסיון ולמומחיות של עורך הדין המסוים בו תבחרו יש חשיבות מכרעת עבורכם. במסגרת עסקאות נדל"ן אסור לוותר על שירותיו של עורך דין מקרקעין מקצועי, מנוסה ואמין.

יחד עם זאת, למן ההתחלה, חשוב לנו להדגיש בפניכם, כי מאחר והתהליך של קניית דירה הינו מורכב ואף כרוך בלא מעט סיכונים, במידה שאינו מבוצע באופן מקצועי ויסודי, מדריך זה אינו מתיימר ללמדכם להפוך בין ליל להיות עורך דין קניית דירה מומחה, ואף ברור שלא ניתן לעשות כן במסגרת מדריך אינטרנטי; ולפיכך, העצה הטובה ביותר שנוכל לתת לכם – היא לשכור שירותי משרד עורך דין מקרקעין מנוסה ומיומן, כדי שיטפל עבורכם בעסקה.

עומדים לפני קניית דירה? המשרד יוכל לסייע לכם בליווי מקצועי, אישי אמין ומסור של העסקה, במחיר הוגן ועם זמינות מיידית.

מחלקת המקרקעין במשרדנו מנוהלת ע"י עורך דין בני שר שלום, מייסד המשרד והבעלים, המתמחה בעסקאות מקרקעין ו בעל ניסיון רב בתחום. הטיפול המשפטי אותו תוכלו לקבל במשרד עו"ד בני שר שלום הינו מקצועי, יסודי ומעמיק.

אנו מלווים את הלקוח באופן אישי וצמוד, החל למן השלב המקדמי של ניהול המשא ומתן הראשוני, ביצוע כל הבדיקות הדרושות בקשר עם הנכס והעסקה בכללותה, עריכת חוזה רכישת דירה סופר-מקצועי, ליווי במעמד חתימת החוזה עצמו, ביצוע של כל הדיווחים הנדרשים לרשויות המס, טיפול בכל פעולות הרישום הנדרשות בטאבו ו/או אצל כל גוף רלוונטי, עד השלב הסופי של רישום הדירה על-שם הקונה וסיומה המוצלח של העסקה; וכל זאת, תוך חתירה למצוינות, הן מהבחינה המקצועית והן מבחינת היחס המסור והאישי הניתן לכל לקוח.

הידע המקצועי הרב והניסיון העשיר, אשר נצברו ע"י המשרד במהלך השנים במסגרת ליווי של עסקאות מקרקעין, כמו גם היכולת שלנו לקרוא היטב ולנתח את המפה הנדלנ"ית בישראל, מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו ערך מוסף מאוד משמעותי.

במידת הצורך, גם נוכל להפנות אתכם למומחים רלבנטיים, עמם המשרד מצוי בקשרי עבודה שוטפים והדוקים, כגון: מהנדסי בנין, שמאי מקרקעין, משרדי אדריכלים, חברות בדק בית, מודדים מוסמכים, ועוד.